Kino

Kino Łochów

Witamy na stronie Kina Łochów! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym repertuarem. Istnieje możliwość dokonania zakupu biletów przez Internet, do czego wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną podjęliśmy odpowiednie kroki abyście Państwo mogli oglądać filmy w naszym kinie możliwie jak najbezpieczniej. Z tego względu 75% miejsc w Kinie Łochów została wyjęta z rezerwacji w celu zachowania odpowiedniego dystansu społecznego. Osoby mieszkające wspólnie mogą jednak siadać obok siebie. Na terenie MiGOK w Łochowie oraz Kina Łochów obowiązuje zakrywanie twarzy. Oczekujący w kolejce do kasy biletowej zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego. Każdy odwiedzający budynek powinien zdezynfekować ręce – przy głównym wejściu znajduje się dozownik z którego można w tym celu skorzystać. Przed wejściem na seans zostaniecie Państwo poproszeni o pozostawienie do siebie danych kontaktowych, dzięki którym będziemy mogli Was poinformować w przypadku zagrożenia związanego z Covid-19. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowym dokumentem ,,Wewnętrzne procedury oraz ogólne zasady funkcjonowania wydarzeń w MiGOK w Łochowie”, który można przeczytać pod poniższym linkiem:

PROCEDURY COVID

Kasa Kina Łochów jest czynna:

 • w tygodniu poniedziałek-czwartek 13:00-20:00
 • otwierana 1h przed pierwszym filmem w danym dniu
 • zamykana 15 minut po rozpoczęciu ostatniego filmu danego dnia
 1. Wejdź na ,,Kup Bilety” 
 2. Wybierz film, który Cię interesuje i przyciśnij przy nim pole ,,Kup bilet”
 3. Wybierz miejsca, które Cię interesują (zielone miejsca to te dostępne). Ze względu na obecny reżim sanitarny – co drogie miejsce jest wyjęte z rezerwacji.
 4. Jeśli chcesz kupić bilety ulgowe, to wybierz je w podsumowaniu zamówienia
 5. Jeśli wszystko się zgadza – przyciśnij “dalej”
 6. Uzupełnij wszystkie wymagane informacje kontaktowe i zaakceptuj regulaminy.
 7. Przyciśnij sposób dostawy – bilet PDF
 8. W polu płatności wybierz tę metodę, która jest obsługiwana przez Twój bank (zobacz gdzie jest zaznaczone logo Twojego banku).
 9. Jeśli wszystkie dane zostały uzupełnione – zostaniesz przekierowana/y do swojego banku -> zaloguj się i akceptuj płatność.
 10. Po chwili zostaniesz poinformowana/y czy płatność przeszła, teraz sprawdź swojego maila – tam powinny być Twoje bilety.

Informacje portalu biletyna.pl – TUTAJ

Zwroty biletów wyłącznie za pokazy, które zostały anulowane – ZA OKAZANIEM PARAGONU

Zwroty biletów zakupionych on-line za pokazy, które zostały anulowane – zwrotów dokonuje biletyna.pl. Więcej informacji TUTAJ

W najbliższy weekend (30.10-1.11):

Pinokio

Stolarz Gepetto, pewnego dnia, z kawałka drewna tworzy postać chłopca. Figurka ożywa, zaczyna ruszać się i mówić.

Piątek godz.15:00
Sobota godz.15:00
Niedziela godz.15:00
Wojtyła. Śledztwo

Karol Wojtyła to prawdopodobnie najbardziej publiczna postać w historii. Nikt nie był fotografowany, nagrywany czy filmowany tak często jak on. Przez jego cotygodniowe audiencje generalne przewinęło się ponad 18 milionów osób. Czy jednak kryje się coś za publicznym wizerunkiem papieża, co – jakkolwiek ciężko w to uwierzyć – umykało powszechnej świadomości aż do dziś? Jakie było prywatne oblicze najbardziej publicznej postaci świata? Kto oddał nawet swoje życie, aby pontyfikat Jana Pawła II mógł być taki, jakim go pamiętamy – długi i owocny?

Piątek godz.18:00
Sobota godz.18:00
Niedziela godz.18:00
Nowi Mutanci

Pięcioro młodych mutantów, trzymanych w sekretnym ośrodku wbrew ich woli, przebudza swoje zdolności i walczy, by uciec od grzechów przeszłości.

Piątek godz.20:00
Sobota godz.20:00
Niedziela godz.20:00

Znajdziecie nas: