Kino

Kino Łochów

Witamy na stronie Kina Łochów! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym repertuarem. Istnieje możliwość dokonania zakupu biletów przez Internet, do czego wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną podjęliśmy odpowiednie kroki abyście Państwo mogli oglądać filmy w naszym kinie możliwie jak najbezpieczniej. Z tego względu 25% miejsc w Kinie Łochów została wyjęta z rezerwacji w celu zachowania odpowiedniego dystansu społecznego. Osoby mieszkające wspólnie mogą jednak siadać obok siebie. Na terenie MiGOK w Łochowie oraz Kina Łochów obowiązuje zakrywanie twarzy. Oczekujący w kolejce do kasy biletowej zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego. Każdy odwiedzający budynek powinien zdezynfekować ręce – przy głównym wejściu znajduje się dozownik z którego można w tym celu skorzystać. Przed wejściem na seans zostaniecie Państwo poproszeni o pozostawienie do siebie danych kontaktowych, dzięki którym będziemy mogli Was poinformować w przypadku zagrożenia związanego z Covid-19. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowym dokumentem ,,Wewnętrzne procedury oraz ogólne zasady funkcjonowania wydarzeń w MiGOK w Łochowie”, który można przeczytać pod poniższym linkiem:

PROCEDURY COVID

Kasa Kina Łochów jest czynna:

 • w tygodniu poniedziałek-czwartek 10:00-16:00
 • otwierana 1h przed pierwszym filmem w danym dniu
 • zamykana 15 minut po rozpoczęciu ostatniego filmu danego dnia
 1. Wejdź na ,,Kup Bilety” 
 2. Wybierz film, który Cię interesuje i przyciśnij przy nim pole ,,Kup bilet”
 3. Wybierz miejsca, które Cię interesują (zielone miejsca to te dostępne).
 4. Jeśli chcesz kupić bilety ulgowe, to wybierz je w podsumowaniu zamówienia
 5. Jeśli wszystko się zgadza – przyciśnij “dalej”
 6. Uzupełnij wszystkie wymagane informacje kontaktowe i zaakceptuj regulaminy.
 7. Przyciśnij sposób dostawy – bilet PDF
 8. W polu płatności wybierz tę metodę, która jest obsługiwana przez Twój bank (zobacz gdzie jest zaznaczone logo Twojego banku).
 9. Jeśli wszystkie dane zostały uzupełnione – zostaniesz przekierowana/y do swojego banku -> zaloguj się i akceptuj płatność.
 10. Po chwili zostaniesz poinformowana/y czy płatność przeszła, teraz sprawdź swojego maila – tam powinny być Twoje bilety.

Informacje portalu biletyna.pl – TUTAJ

Zwroty biletów wyłącznie za pokazy, które zostały anulowane – ZA OKAZANIEM PARAGONU

Zwroty biletów zakupionych on-line za pokazy, które zostały anulowane – zwrotów dokonuje biletyna.pl. Więcej informacji TUTAJ

Znajdziecie nas: