Czerwona strefa – nowe wytyczne sanitarne

Nowe wytyczne sanitarne - CZERWONA STREFA
Uwaga!
 
Ze względu na nowe wymogi reżimu sanitarnego, które zostały ogłoszone poprzez wprowadzenie strefy czerwonej na terenie całego kraju, ogłaszamy co następuje:
 
– Wszelkie zajęcia grupowe, które prowadzone są na terenie Miejskiego i Gminnego Ośrodka Kultury w Łochowie, są wstrzymane na tydzień (do 2.11.2020 r.). Opracowujemy właśnie nowe zasady działania dla tych grup, tak aby zachować możliwie najwyższe bezpieczeństwo dla uczestników oraz pracowników Ośrodka. Więcej informacji, wkrótce.
 
– Zajęcia indywidualne odbywają się z uwzględnieniem wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa. Wymagana jest dezynfekcja rąk, osłona twarzy oraz kontrola temperatury przy wejściu do Ośrodka.
 
– Zajęcia Łochowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zostają odwołane. Prosimy przy tym seniorów aby dbali o swoje zdrowie i w miarę możliwości dostosowywali się do wytycznych Rządu.
 
– Kino Łochów działa w uwzględnieniem panującego reżimu sanitarnego. Dostępne jest 30 miejsc dla widzów, przy zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego.
 
– Wszelkie osoby postronne, które nie uczestniczą w zajęciach MiGOK w Łochowie – nie mają wstępu do Ośrodka. Nie dotyczy to osób, które przychodzą na zajęcia indywidualne, instruktorów oraz osób uczęszczających na seanse w Kinie Łochów.
 
Bardzo prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Będziemy podawać Wam na bieżąco wszelkie informacje dotyczące działalności MiGOK w Łochowie.