Freeq festiwal w Łazach

Uwaga!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że dla wszystkich osób z Gmina Łochów, które chcą przyjść na FreeQ – Freedom Qulture Gathering 2020 – rozdajemy vouchery na zakup karnetów festiwalowych.

Voucher uprawnia do zakupu biletu na trzy dni festiwalu po zniżkowej cenie 100zł (cena normalna wynosi 230zł).

Warunkiem odbioru vouchera jest okazanie dokumentu tożsamości i potwierdzenie zamieszkania w Gminie Łochów. Odebrać można go wyłącznie w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie. Vouchery następnie trzeba będzie pokazać przy zakupie biletów, przed wejściem na festiwal. Dzieci do 15 roku życia wchodzą za darmo (pod opieką dorosłych).

Istnieje też możliwość wystawienia swojego stoiska dla wszystkich tworzących ekologiczne i unikatowe rękodzieła, kosmetyki, jedzenie bądź inne ekologiczne produkty. Więcej informacji na stronie festiwalu, bądź u pracownika MiGOK w Łochowie (tel. 669-631-951).

FreeQ Festiwal odbędzie się 14-16.08.2020 roku w Ośrodku w Łazach (adres: Łazy 84). Zachęcamy do zapoznania się z programem festiwalu na stronie http://www.freeq.me/

Wielkie dzięki dla organizatorów FreeQ za tak wspaniały gest w stronę mieszkańców gminy! Wasza inicjatywa daje nam dużo pozytywnej energii. Trzymamy mocno kciuki, aby festiwal co roku rósł w siłę.

_____________
Klauzula informacyjna RODO dostępna do wglądu pod adresem: https://drive.google.com/…/18Co6pyXKD9qbnGwLdXAqxBTci…/view…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *